Wyszukiwarka

Zapisy na imprezy

Zapisy na Wieczory
z marketingiem oraz inne
imprezy oranizowane przez ŚTM

zobacz

Baza wiedzy

Wartościowe strony, ciekawe filmy, dobre książki, badania, raporty
i analizy.

zobacz

Newsletter

Zapraszamy do subskrybowania biuletynu Towarzystwa.


Logowanie

Służy przyjętym członkom do aktualizacji publicznego profilu.

zaloguj

wieczory z marketingiem kongres ludzi marketingu akademia ŚTM inicjatywy ŚTM index

Aktualności Towarzystwa

Wieczór z Marketingiem I(XLI), styczniowy, pierwszy w formule 2.0
 
Śląskie Towarzystwo Marketingowe oraz niezależni eksperci zapraszają wszystkich zainteresowanych na styczniowy I (XLI) Wieczór z Marketingiem.
Czwartek, 10.01.2013 roku, w gmachu Telewizji Polskiej w Katowicach, początek o godzinie 16:30.
Tematem przewodnim będzie marketing eksportowy, a w szczególności rynek rosyjski. Gościć będziemy ekspertów z bogatą wiedzą praktyczną oraz przedstawicieli COIE.
Nadchodzące spowolnienie gospodarcze zmusza przedsiębiorców do szukania alternatywnych rynków zbytu poza Polską. Rosja to bardzo dobry kierunek eksportu, jednakże brak wiedzy o tym rynku i posługiwanie się stereotypami jest przyczyną licznych porażek polskich firm. Jak uczyć się na cudzych, zamiast na własnych błędach, przedstawią zaproszeni przez nas eksperci, którzy oprócz wiedzy z dziedziny marketingu eksporowego, podzielą się także praktycznymi informacjami o Rosji jako o niedocenianym celu wypraw turystycznych.
Zainteresowane osoby prosimy o elektroniczną rejestrację na facebook - wybierając wezmę udział lub pisząc e-mail z danymi kontaktowymi na adres wieczor@marketing.silesia.pl
wiecej

Z najserdeczniejszymi życzeniami
  Wszystkim Członkom, Sympatykom i Przyjaciołom pragniemy złożyć życzenia radosnych oraz pełnych ciepła świąt Bożego Narodzenia. Natomiast w nadchodzącym roku, życzymy Wam wielu ciekawych wyzwań, inspirujących spotkań oraz skutecznej realizacji planów osobistych i zawodowych.
wiecej

Wieczory z marketingiem 2.0
  W czerwcu tego roku, po czterdziestu edycjach, zakończyliśmy organizowanie Wieczorów z marketingiem. Liczne głosy, w których wybrzmiewały żal i tęsknota, skłoniły nas do reaktywowania tych spotkań, aczkolwiek w trochę odmienionej formie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i do zarezerwowania sobie czasu na pierwszy Wieczór z marketingiem w formule 2.0 w dniu 10.01.2013
wiecej

Mielec: 17.12. Biznes na Luzie o zarządzaniu projektami przez mapy myśli
  Drugie grudniowe spotkanie ‘biznes na luzie’ odbędzie się w Mielcu, w restauracji Planeta. 17 grudnia o godzinie 18:00 w nieformalnej atmosferze można poznać autorskie metody zarządzania projektami Kamila Popławskiego.
wiecej

Szkolenie pt. „Public relations w Twojej firmie – moda czy konieczność ?”
  Firma Empiria zaprasza wszystkich członków Śląskiego Towarzystwa Marketingowego na praktyczne szkolenie pt. „Public relations w Twojej firmie – moda czy konieczność ?”. Dostaliśmy specjalne zniżki.
wiecej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości: 12-16 listopada
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe serdecznie zaprasza na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, na którym zostanie przeprowadzony cykl wyjątkowych szkoleń.
wiecej

Śląskie Towarzystwo Marketingowe na IMAGE DESIGN 2012
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe będzie reprezentowane podczas targów przez prezesa Artura Kurkiewicza, który wygłosi prelekcję pt. Trendy - najważniejsze kierunki zmian oraz techniki ich badań i analizy (czwartek, 8 listopada, godz. 11.00).
wiecej

Członek honorowy - Prof. dr hab. Henryk Mruk
  Profesor nauk ekonomicznych (1992); prof. zw. na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej UE w Poznaniu; wypromował 400 magistrów i 24 doktorów; jest wysoko cenionym wykładowcą na wszystkich poziomach studiów, szczególnie na studiach podyplomowych i programach MBA;
wiecej

Członek honorowy - Roman Kozierkiewicz
  Autor słowników terminologii biznesowej, ekonomicznej i marketingowej m.in. Dictionary of Marketing Terms, Dictionary of Business Terms, Dictionary of Finance Terms for Professionals)
wiecej

Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze już 15 października !
  Zapraszamy na Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Śląskiego Towarzystwa Marketingowego - 15 października 2012 o godzinie 17.30 w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im j. Ziętka w Katowicach
wiecej

I<    <    4 5 6 7 8 9 10   >   z 12 stron.

Empiria One Press SFBCC 3w Helion.pl Advance
Strona główna | Galeria zdjęć | Dołącz do nas | Forum | Kontakt | O ŚTM | Statut | Redakcja |
Praca zespołowa firm: 3W Serwisy Informacyjne · Agencja Reklamy i Marketingu Artur Kurkiewicz · Walter-Poplawski Consulting