Wyszukiwarka

Zapisy na imprezy

Zapisy na Wieczory
z marketingiem oraz inne
imprezy oranizowane przez ŚTM

zobacz

Baza wiedzy

Wartościowe strony, ciekawe filmy, dobre książki, badania, raporty
i analizy.

zobacz

Newsletter

Zapraszamy do subskrybowania biuletynu Towarzystwa.


Logowanie

Służy przyjętym członkom do aktualizacji publicznego profilu.

zaloguj

wieczory z marketingiem kongres ludzi marketingu akademia ŚTM inicjatywy ŚTM index

Aktualności Towarzystwa

ŚTM współorganizatorem Chorzowskiego Festiwalu Nauki
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe zostało zaproszone przez chorzowski samorząd do aktywnego uczestnictwa w 6. edycji Chorzowskiego Festiwalu Nauki. Wykłady i warsztaty w 3. dniu festiwalu (2 kwietnia) poprowadzą Artur Kurkiewicz, Adam Latocha i Tomasz Sobisz.
wiecej

XI(LI) Wieczór z marketingiem 2.0 - 6.03.2014
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe zaprasza wszystkich zainteresowanych na XI(LI) Wieczór z marketingiem 2.0, który odbędzie się w pierwszy czwartek marca (06.03.2014) w TVP Katowice.

W programie Wieczoru

>>>Prasa firmowa – szanse, wartości i perspektywy – przedstawi Ewa STĘPNIEWICZ, członek zarządu Stowarzyszenia Prasy Firmowej
>>>Pozwól pracownikowi zrozumieć - czyli rzecz o komunikacji wewnętrznej w praktyce, prezentacja Roberta OLEJARCZYKA
>>>Unia wspiera mikroprzedsiębiorstwa – o projekcie szkoleniowym opowie Agata HALAMA >>>Psy, wiosna i czyste miasta, czyli pomysł na kampanię wyborczą, prezentacja Tomasza SOBISZA z cyklu „Spoty reklamowe, stare i nowe”
>>>Gry symulacyjne i ich wartości biznesowe – o rynku gier oraz tworzeniu gier projektowanych i dedykowanych konkretnym celom, np. szkoleniom biznesowym, opowie ich twórca Grzegorz NAWARA.
wiecej

X(L) Wieczór z marketingiem 2.0 - 6.02.2014
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe zaprasza wszystkich zainteresowanych na X (L) Wieczór z marketingiem 2.0, który odbędzie się w pierwszy czwartek lutego (06.02.2014) w TVP Katowice.

Wielu specjalistów z naszej branży coraz częściej pracuje na własny rachunek. W związku z tym prowadzą własną działalność godpodarczą lub planują ją rozpocząć.

Najbliższy Wieczór z marketingiem będzie poświęcony właśnie tej tematyce.
wiecej

Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków ŚTM
  Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Śląskiego Towarzystwa Marketingowego na Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków,które odbędzie się 17 stycznia 2014 roku o godz. 17.15
wiecej

Serdeczne życzenia świąteczne
  Wszystkim Członkom, Sympatykom i Przyjaciołom pragniemy złożyć życzenia spokojnych oraz pełnych ciepła świąt Bożego Narodzenia. Natomiast w nadchodzącym roku życzymy Wam wielu ciekawych wyzwań, inspirujących spotkań oraz skutecznej realizacji planów osobistych i zawodowych.
Zarząd Śląskiego Towarzystwa Marketingowego
wiecej

IX (XLIX) Wieczór z marketingiem 2.0 - programy lojalnościowe - 5.12.2003
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe zaprasza wszystkich zainteresowanych na IX (XLIX) Wieczór z marketingiem 2.0, poświęcony programom motywacyjno-lojalnościowym

W PROGRAMIE

Serce vs. Rozum - Racjonalne i emocjonalne elementy programów motywacyjno-lojalnościowych w praktyce – przedstawi Robert Olejarczyk, organizator i koordynator kilkunastu ogólnopolskich programów m-l.

Rozgryziony program lojalnościowy – o tym jak w niedużej firmie (centrum stomatologicznym) dba o swoich pacjentów i jakie prowadzi dla nich programy lojalnościowe, opowie Grażyna Bulek-Juranek, właścicielka Centrum Uśmiechu w Chrzanowie.

Prawo w marketingu – część druga – programy lojalnościowe vs. prawa konsumentów. W zawiłe aspekty prawa w działaniach marketingowych związanych z przygotowaniem i prowadzeniem programów lojalnościowych wprowadzi nas Jarosław Góra

wiecej

AKTYWNE ŚLĄSKIE MIKROPRZEDSIĘBIORSTWA - projekt szkoleniowy
  Zapraszamy na bezpłatne szkolenia realizowane w ramach projektu finansowanego ze środków UE (PO Kapitał Ludzki):
Biznesowy język angielski: 48 godzin szkoleniowych
Marketing internetowy: 50 godzin szkoleniowych

Wszystkie szkolenia, materiały szkoleniowe, pomoce dydaktyczne oraz wyżywienie podczas szkoleń są bezpłatne.
wiecej

Zapraszamy na VIII (XLVIII) Wieczór z marketingiem 2.0
  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na VIII (XLVIII) Wieczór z marketingiem 2.0, który odbędzie się w pierwszy czwartek listopada (07.11.2013) w TVP Katowice.

Głównym tematem Wieczoru będzie: prawo w marketingu – w zawiłe aspekty prawa w działaniach marketingowych wprowadzi nas Jarosław Góra, szef Zespołu Prawa IP i Nowych Technologii w Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy.

Piotr Fuglewicz opowie o przetwarzaniu języka naturalnego – co to jest i do czego może się przydać w marketingu?

Natomiast Marcin Stępel i Rafał Kisielewski z Banku BPH powiedzą, co zrobić, kiedy pojawia się problem z obsługą kredytu.

W cyklu prezentacji członków ŚTM przedstawi się Danuta Kubica

wiecej

Patronat nad Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości!
  Jak co roku, w listopadzie, Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zaprasza do udziału w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości! Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 18-22 listopada. Śląskie Towarzystwo Marketingowe objęło patronat nad imprezą.
wiecej

IV Kongres - Program
  Data: 13.09.2013 - piątek
Miejsce: CINiBA, ul. Bankowa 11a, Katowice
Godziny: 13.00-20.00
Liczba miejsc: 90-100
Poczęstunek: bufet kanapkowy, domowe ciasto, napoje zimne i gorące

Nagrody: książki Onepress.pl, Wydawnictwa GALL, a także program AnoMail i Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka
wiecej

I<    <    2 3 4 5 6 7 8   >   z 12 stron.

Empiria One Press SFBCC 3w Helion.pl Advance
Strona główna | Galeria zdjęć | Dołącz do nas | Forum | Kontakt | O ŚTM | Statut | Redakcja |
Praca zespołowa firm: 3W Serwisy Informacyjne · Agencja Reklamy i Marketingu Artur Kurkiewicz · Walter-Poplawski Consulting