Wyszukiwarka

Zapisy na imprezy

Zapisy na Wieczory
z marketingiem oraz inne
imprezy oranizowane przez ŚTM

zobacz

Baza wiedzy

Wartościowe strony, ciekawe filmy, dobre książki, badania, raporty
i analizy.

zobacz

Newsletter

Zapraszamy do subskrybowania biuletynu Towarzystwa.


Logowanie

Służy przyjętym członkom do aktualizacji publicznego profilu.

zaloguj

wieczory z marketingiem kongres ludzi marketingu akademia ŚTM inicjatywy ŚTM index

Aktualności Towarzystwa

KARTA PRAW i PRZYWILEJÓW CZŁONKÓW ŚLĄSKIEGO TOWARZYSTWA MARKETINGOWEGO
  Na posiedzeniu Zarządu w dniu 10 marca 2011 r. nastąpiło merytoryczne głosowanie w wyniku, którego powstała Karta praw i przywilejów członków Śląskiego Towarzystwa Marketingowego. Odtąd będzie to oficjalny Katalog Praw Członków Towarzystwa, co oznacza, iż każdy kto wstąpi do Towarzystwa będzie miał do nich prawo.
wiecej

„Festiwal Przedsiębiorczości BOSS” - Śląskie Studenckie Forum Business Centre Club
  Już od 11 kwietnia rozpoczyna się z inicjatywy Śląskiego Studenckiego Forum Business Centre Club „Festiwal Przedsiębiorczości BOSS” Projekt jest to niebywałą okazją dla studentów i absolwentów, aby skorzystać z szeregu bezpłatnych, certyfikowanych warsztatów z zakresu: zakładania własnych działalności gospodarczych, technik zarządzania przedsiębiorstwem, badań marketingowych, reklamy, CSR, procesów biznesowych oraz wielu innych. Wydarzenie, nad którym Honorowy Patronat objęło Miasto Katowice, zostanie przeprowadzone na Uniwersytecie Śląskim oraz Uniwersytecie Ekonomicznym i potrwa do 14 kwietnia.
wiecej

Kurs Business English - 25 lutego 2011.
  Rozpoczął się kurs Business English dla członków Towarzystwa.
wiecej

I Bal Marketingowców...
  19 lutego, w Gliwicach odbył się I Bal Marketingowców...
wiecej

XXIV Wieczór z Marketingiem
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe zaprasza wszystkich zainteresowanych na XXIV Wieczór z Marketingiem 13 stycznia 2011, godzina 17.00 (do 21.00) Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. J.Ziętka ul. Krasińskiego 2, Katowice (budynek Zakładu Doskonalenia Zawodowego)
wiecej

WESOŁYCH ŚWIĄT
  Wszystkim sympatykom oraz członkom ŚTM życzymy radosnych, spokojnych i pełnych ciepła świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w nadchodzącym nowym roku
wiecej

Walne Zebranie Sprawozdawczo-wyborcze
  Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Śląskiego Towarzystwa Marketingowego - 15 grudnia godz.17.00
wiecej

XXI Wieczór z marketingiem już za nami… kolejny – w listopadzie
  Oto relacja z ostatniego Wieczoru z marketingiem i jednocześnie zaproszenie na kolejny, który odbędzie się 4-go listopada.
wiecej

XX Wieczór z marketingiem już za nami… kolejny – w październiku
  Oto krótka relacja z rozpoczęcia kolejnej serii spotkań z cyklu Wieczory z marketingiem. Następny już 7 października – serdecznie zapraszamy!
wiecej

Zaproszenie na bezpłatne seminarium dla MŚP poświęcone umowom z zakresu prawa własności intelektualnej w działalności przedsiębiorstw
  Instytut Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw do bezpłatnego udziału w seminarium pt. „Umowy w prawie własności intelektualnej”, które odbędzie się 15 września 2010 r. w Krakowie, w godz. 10.00-16.00, w siedzibie Instytutu Prawa Własności Intelektualnej UJ, ul. Józefa 19, 31-056 Kraków.
wiecej

I<    <    6 7 8 9 10 11 12   >   z 12 stron.

SMSapi One Press 3w Salesmanago
Strona główna | Galeria zdjęć | Dołącz do nas | Forum | Kontakt | O ŚTM | Statut | Redakcja |
Praca zespołowa firm: 3W Serwisy Informacyjne · Agencja Reklamy i Marketingu Artur Kurkiewicz · Walter-Poplawski Consulting