Wyszukiwarka

Zapisy na imprezy

Zapisy na Wieczory
z marketingiem oraz inne
imprezy oranizowane przez ŚTM

zobacz

Baza wiedzy

Wartościowe strony, ciekawe filmy, dobre książki, badania, raporty
i analizy.

zobacz

Newsletter

Zapraszamy do subskrybowania biuletynu Towarzystwa.


Logowanie

Służy przyjętym członkom do aktualizacji publicznego profilu.

zaloguj

wieczory z marketingiem kongres ludzi marketingu akademia ŚTM inicjatywy ŚTM index

Aktualności Towarzystwa

Zapraszamy na VIII (XLVIII) Wieczór z marketingiem 2.0
  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na VIII (XLVIII) Wieczór z marketingiem 2.0, który odbędzie się w pierwszy czwartek listopada (07.11.2013) w TVP Katowice.

Głównym tematem Wieczoru będzie: prawo w marketingu – w zawiłe aspekty prawa w działaniach marketingowych wprowadzi nas Jarosław Góra, szef Zespołu Prawa IP i Nowych Technologii w Kancelarii Ślązak, Zapiór i Wspólnicy.

Piotr Fuglewicz opowie o przetwarzaniu języka naturalnego – co to jest i do czego może się przydać w marketingu?

Natomiast Marcin Stępel i Rafał Kisielewski z Banku BPH powiedzą, co zrobić, kiedy pojawia się problem z obsługą kredytu.

W cyklu prezentacji członków ŚTM przedstawi się Danuta Kubica

wiecej

Patronat nad Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości!
  Jak co roku, w listopadzie, Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zaprasza do udziału w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości! Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 18-22 listopada. Śląskie Towarzystwo Marketingowe objęło patronat nad imprezą.
wiecej

IV Kongres - Program
  Data: 13.09.2013 - piątek
Miejsce: CINiBA, ul. Bankowa 11a, Katowice
Godziny: 13.00-20.00
Liczba miejsc: 90-100
Poczęstunek: bufet kanapkowy, domowe ciasto, napoje zimne i gorące

Nagrody: książki Onepress.pl, Wydawnictwa GALL, a także program AnoMail i Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka
wiecej

IV Kongres Ludzi Marketingu – odsłona pierwsza
  Od czerwca pracujemy pilnie nad organizacją kolejnej, czwartej, edycji Kongresu Ludzi Marketingu. Miło nam poinformować, że prace organizacyjne dobiegają końca. Wszystkie najważniejsze elementy IV KLM mamy już ustalone. Sukcesywnie, w kolejnych odsłonach, będziemy Państwa informowali o prelegentach, tematach i partnerach Kongresu.
wiecej

VII (XLVII) WIECZÓR Z MARKETINGIEM 2.0 - 03.10.2013
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe zaprasza wszystkich zainteresowanych na VII (XLVII) Wieczór z marketingiem 2.0, który odbędzie się w pierwszy czwartek października (03.10.2013) w CINiBA – ul. Bankowa 11a, Katowice.

Tym razem będzie to edycja specjalna, powiązana z Kongresem, który odbył się całkiem niedawno - w tym samym miejscu.
wiecej

VI (XLVI) Wieczór z marketingiem 2.0
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe zaprasza wszystkich zainteresowanych na pełen zmysłów i emocji - VI (XLVI) Wieczór z marketingiem 2.0, który odbędzie się w pierwszy czwartek czerwca (06.06.2013) w TVP Katowice. W programie Wieczoru:

>Wykorzystywanie marketingu sensorycznego – innowacyjna strategia marketingowa czy element promocyjny? – wystąpienie Anny Kurzak
> Dlaczego pieniądze kosztują – kredyt. – wystąpią Rafał Kisielewski oraz Marcin Stępel
> Książka Wieczoru – Myślenie jest głupie. - O najnowszej książce Hermanna Scherera opowie wydawca, Olgierd Graca z wydawnictwa Gall.
> Reklamy filmowe, stare i nowe - prezentuje Tomasz Sobisz. Marketing transgresyjny. Czy warto przekraczać granice? Dziś.
> Klasycy reklamy i marketingu. Oliviero Toscani - prezentuje Artur Kurkiewicz.
wiecej

Zapraszamy na V (XLV) Wieczór z marketingiem 2.0
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe zaprasza wszystkich zainteresowanych na V (XLV) Wieczór z marketingiem 2.0, który odbędzie się w drugi czwartek maja (09.05.2013) w TVP Katowice.
W programie omówienie celów marketingu targowego w dobie wszechobecnego Internetu, lista wiodących targów w Polsce, porady dotyczące organizacji stoiska i udziału w konkursach na wyróżnienia targowe.

Jako Gość Specjalny Wieczoru wystąpi przedstawiciel Górnośląskiej Agencji Promocji Przedsiębiorczości umożliwiający polskim firmom nieodpłatny udział w zagranicznych imprezach targowych w ramach projektu Enterprise Europe Network.

W programie także prezentacja książki znanego w Niemczech eksperta marketingu Hermanna Scherera „Dzieci Szczęścia” oraz - tytułem dokończenia wątku poprzedniego Wieczoru („Marketing w Social Media”) - prelekcja dotycząca możliwości samodzielnego założenia kanału filmowego Youtube.
wiecej

IV (XLIV)Wieczór z Marketingiem 2.0
  Śląskie Towarzystwo Marketingowe zaprasza wszystkich zainteresowanych na pełen zmysłów i emocji - IV (XLIV) Wieczór z marketingiem 2.0, który odbędzie się 4.04.2013 w TVP Katowice. W programie Wieczoru:

>Spotkanie autorskie z Anną Miotk , autorką książki Skuteczne social media . Prowadź działania, osiągaj zamierzone efekty Co jest nie tak ze sferą mediów społecznościowych?
>Skuteczne social media. Jak mierzyć efekty działań w mediach społecznościowych? - opowie Anna Miotk
>Tajniki analizy ruchu na stronie internetowej - opowie Roksana Jurczyk
>Firmowy kanał filmowy - Adam Latocha opowie o tym, jak założyć własny kanał YouTube.
>Historia zapisana w spotach – prezentuje Tomasz Sobisz
wiecej

Zapraszamy na III (XLIII) Wieczór z marketingiem 2.0
wiecej

Reklama w roli głównej – Wieczór z marketingiem 2.0 (II)
  Zgodnie z tradycją w kolejny czwartkowy wieczór 7 lutego 2013 roku Śląskie Towarzystwo Marketingowe zaprosiło na spotkanie z cyklu Wieczór z marketingiem 2.0. Tym razem przybyłym gościom zostały zaprezentowane tematy związane z formami reklamy wychodzącymi poza konwencję. Artur Kurkiewicz, po przywitaniu gości oraz przedstawieniu prelegentów Wieczoru, przystąpił do prezentacji pierwszego tematu, którym był Ambient marketing.
wiecej

I<    <    3 4 5 6 7 8 9   >   z 13 stron.

SMSapi One Press 3w Salesmanago
Strona główna | Galeria zdjęć | Dołącz do nas | Forum | Kontakt | O ŚTM | Statut | Redakcja |
Praca zespołowa firm: 3W Serwisy Informacyjne · Agencja Reklamy i Marketingu Artur Kurkiewicz · Walter-Poplawski Consulting